Alan Adı Tescili Fiyata Dahil mi?
.com, net, .org, .biz, .info, .name veya .k12.tr uzantılı alan adlarının tescili Hazır Site paketlerine dahildir. Bu uzantılar dışındaki alan adlarını isterseniz ayrıca satın alabilir veya daha önce tescil etmiş olduğunuz alan adınızı Hazır Site paketinde kullanabilirsiniz.
 
Hosting Hizmeti Fiyata Dahil mi?
Evet, Hazır Site tasarım paketine hosting hizmeti de dahildir. Hazır Site dahilinde verilen hosting paketinin belli bir kapasitesi vardır ama normal bir kullanıcının ulaşmasının zor olduğu bir sınırdır. Hazır Site'nin izin verilen dosya alanı 3000 MB'tır. Ortalama bir fotoğrafın 200 KB olduğunu düşünürsek tahmini olarak internet sitenize 15.000 fotoğraf yükleyebilirsiniz.
 
Kendime Ait E-Posta Adreslerim Olacak mı?
Evet, Hazır Site tasarım paketi 30 adet e-posta ile gelmektedir ve sitenizi güncellemeniz için hazırlamış olduğumuz yönetici panelinden e-posta adreslerinizi de kontrol edebilirsiniz. Böylelikle 30 adete kadar alan adınızı taşıyan (adsoyad@isminiz.com, calisan@firmaadi.net vb.) e-posta ekleyebilir ve e-posta kota durumunu kontrol edebilirsiniz. E-postalarınızı ister Outlook gibi yardımcı programlarla, isterseniz sistemin sunduğu WebMail sistemi sayesinde kontrol edebilirsiniz.